Vizyon & Misyon

 

VİZYONUMUZ

    Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan SAFARİ , kuruluşundan bu yana ”İnsana Saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü İnşaat işleri,  gerekse ürettiği ve üretecek olduğu  konut projeleri ile sektörün saygın şirketleri  arasında  farklı bir konumda adını duyurmuştur.

   Yatırım yaptığı ve inşa ettiği her noktada kalite ve güveni garanti eden, Adana ve çevre illerinde örnek iş ve yaşam alanları üreten ve üretmeye devam eden  bu özelliği ile gerek Adana’da gerekse tüm Türkiye’de öncelikli olarak tercih edilen bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

   Güvenilir ve dürüst çalışma ilkeleriyle inşaat sektöründe aranılan isimlerden biri olmak en büyük hayalimizken, yaptığımız tüm çalışmalarda kaliteli işler çıkartıp, bu işleri sorunsuz ve zamanında yerine getirmek, projelerimizi en mükemmel sonuca ulaştırmak en büyük hedefimiz.

    Portföylerimizin beklentilerini,  istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan şirket yapımız, müşteri odaklı çalışma stratejimiz  ve sağlam büyüme potansiyelimiz ile  ”EN İYİ ” şekilde değerleri  yönetmek.